LIONEL HOTEL İSTANBUL BAYRAMPAŞA

Lionel Hotel iş ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin yürüme mesafesinde olan metrolarla rahatlıkla ulaşımını sağlayabileceği merkezi bir konumda olan Bayrampaşa’da yer almaktadır. Konuklarını rahat ettirmek için her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü sıcak, samimi hizmet anlayışı, modern ve şık dekorasyonu ile öne çıkmaktadır.

RAHATINIZ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Otelimiz siz seçkin konuklarını kusursuz bir biçimde ağırlamak için her ayrıntısı titizlikle planlanmış mükemmel bir konfor sunuyor.Lionel Hotel Istanbul’da sizlerin tüm istek ve ihtiyaçlarınız düşünüldü.

ODALARIMIZI KEŞFEDİN REZERVASYON 

ZİYARETÇİLERİMİZ HOTELİMİZİ AYDINLATAN GERÇEK IŞIKTIR...

İstanbul… Evrenin parlak yıldızlarının belki de birincisi… On bin yıllık tarihinde hep ihtişamlı, hep baştan çıkarıcı olmuş. İki kıtanın birleştiği yere denk gelmiş kuruluşu. Ve varoluşu Tanrı’nın en cömert olduğu bir zamana…Tarihi dokusu, kültürel mirası, doğal güzellikleri ve baş döndürücü ritmiyle İstanbul, tüm dünyanın çekim merkezi olmaya devam ediyor.Lionel Hotel Istanbul ise bu çekim merkezinin hakkını vermeye çalışıyor. Kente dokunabileceğiniz yakınlığıyla; mükemmel konforu, kusursuz hizmet kalitesiyle…Ve tadı damağınızda kalacak lezzetleriyle unutulmaz bir konaklama yaşatmak için…

İLETİŞİM

GÖNDERİLDİ! Talebiniz alınmıştır. En kısa sürede ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. TAMAM

TOPLANTI

  • Tamamı gün ışığı alan
  • Yüksek tavanlı
  • Son teknoloji ile donatılı
  • Farklı kapasitelere sahip 10 toplantı salonları
  • Sigara içme terasları
  • Zengin içerikli ikramlıklar

İLETİŞİM